+
-

Partnerzy

 Ocean Park - 10-14% zniżki

 

Ocean Park to ciekawe miejsce, które zadebiutowało w 2012 roku i ciągle się rozwija. Jest to pierwszy park w Polsce, który prezentuje kilkadziesiąt modeli zwierząt morskich i oceanicznych w ich normalnych rozmiarach.

 

Ocean Park można  zwiedzać samodzielnie jak i z przewodnikiem, a uzupełnieniem oferty edukacyjnej obiektu jest jego bogata strona rekreacyjna. Goście Baltic Sol otrzymują w Ocean Park 10% zniżkę na bilet normalny i 14% na bilet ulgowy!

 

www.oceanpark.pl

 

 

 

Spływ kajakowy - 10% zniżki

 

Szlak oddalony o 20 km od Władysławowa, mierzy ok. 7 km. Rozpoczyna się od Jeziora Żarnowieckiego, a kończy w niewielkiej nadmorskiej miejscowości Dębki. Największym atutem spływu jest rekreacja i wypoczynek niewielkim nakładem sił, dzięki czemu szlak rzeką Piaśnicą przemierzyć może każdy, nawet rodziny z małymi dziećmi. Zapewniony zostanie wysokiej jakości sprzęt oraz profesjonalny instruktaż na starcie spływu. Goście Baltic Sol otrzymują 10% zniżki od firmy Wiosło Spływy Kajakowe!

 

www.wioslosplywy.pl

 

 

 

 Centralny Ośrodek Sportowy OPO "CETNIEWO"

 

Ośrodek Cetniewo jako honorowy partner Baltic Sol współpracuje z nami w zakresie dostarczania usług SPA i usług sportowych. Goście Baltic Sol mogą korzystać z kompleksowych zabiegów na twarz i ciało, masaży oraz basenów. Ośrodki dzieli od siebie odległość 600m – 10 minut spacerem lub niecała minuta samochodem.

 

Centrum Rehabilitacji i Spa jest nowoczesną placówką spełniającą wymogi unijne, wyposażoną w nowoczesny sprzęt fizykoterapeutyczny, saunę: suchą, parową i infrared, gabinety masaży: klasycznych, sportowych, segmentalnych, drenaży limfatycznych oraz masaży orientalnych takich, jak: masaż ciepłymi i zimnymi kamieniami, czekoladą, hinduski masaż głowy, zabiegów na twarz i ciało typu Spa z wykorzystaniem glinek, błot, alg.

 

www.cetniewo.cos.pl